Vybavte si kuchyň novými spotřebiči a vyberte si dárek.

Proč zvolit parní troubu?

Parní trouba s přehledem zvládne vše, co umí vaše stávající trouba, ale navíc se pyšní celou řadou dalších benefitů. Zatímco konvenční trouba obklopí pokrm suchým horkým vzduchem, který ho může vysušit, parní trouba do tohoto procesu vpustí páru. Přidaná vlhkost zlepšuje chuť, strukturu i barvu pokrmů a dodá jim křupavost na povrchu a šťavnatost uvnitř.

I doma můžete servírovat pokrmy, které předčí vaše očekávání. Třeba steak propečený přesně v souladu s vaším přáním. Nebo raději šťavnatý filet z lososa? Díky teplotní sondě, kterou umístíte do středu připravovaného jídla, můžete troubě sdělit, jaké propečení preferujete, a ona ho zkrátka zajistí. Rare, medium nebo well done? Přesně jako v restauraci. Seznamte se s troubami, které vám rozumí.

Vyberte si dárek se spotřebiči od AEG

Pořiďte si minimálně dva kuchyňské spotřebiče z řady Mastery range a my vás odměníme hodnotným dárkem dle vlastního výběru.
  • Zkombinujte jakoukoli troubu, indukční varnou desku nebo myčku z aktuálního letáku.
  • Nové spotřebiče po nákupu zaregistrujte a vyberte si svou odměnu.
  • Dáte přednost exkluzivní sadě kvalitních hrnců Kolimax nebo ručnímu vysavači Electrolux? Je to na vás!
  • Akce platí od 15. 7. 2020 do odvolání pouze v kuchyňských studiích.

Při nákupu parní trouby získáváte od nás kurz vaření pro dvě osoby zdarma :-)

Rádi Vám pomůžeme s výběrem parní trouby a dalších spotřebičů, kontaktujte nás kdykoliv :-)


Exkluzivní kurzy vaření

v multifunkčních parních troubách Electrolux a AEG

Příprava jídla v páře je jedním ze aktuálních gastronomických trendů. Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací? Zúčastněte se kurzu vaření.