Vybavte si kuchyň novými spotřebiči a vyberte si dárek.

Stali jsme se partnery AEG Premier Partner . Připravíme vám to nejlepší řešení pro vaši kuchyni a poskytneme exkluzivní nabídky a výhody pro spotřebiče AEG. 

  • Akci lze uplatnit pouze při odběru kuchyňské linky.
  • Set musí obsahovat 4 spotřebiče z různých produktových kategorií.
  • Set musí obsahovat minimálně 2 vestavné spotřebiče.

Akce platí u vybraných prodejců z řad kuchyňských studií a truhláren od 1.8.2023 do odvolání.

Produktové kategorie zařazené do akce

Kuchyňské spotřebiče: trouby, varné desky, odsavače, myčky nádobí, lednice, lednice kombinované s mrazákem, samostatné mrazáky, mikrovlnné trouby, kávovary, ohřevné a vakuovací zásuvky.

Péče o prádlo: pračky, pračky se sušičkou a sušičky.


Rádi Vám připravíme nabídku vestavných spotřebičů nejen do Vaší kuchyně, ale i setu pračky a sušičky od Electroluxu nebo AEG. 

AKCE 3+1 na SPOTŘEBIČE ELECTROLUX a AEG

Při zakoupení 4 vestavných spotřebičů Electrolux nebo AEG zařazených do akce, dostanete od nás čtvrtý s nejnižší cenou za 1,-Kč.

Proč zvolit parní troubu?

Parní trouba s přehledem zvládne vše, co umí vaše stávající trouba, ale navíc se pyšní celou řadou dalších benefitů. Zatímco konvenční trouba obklopí pokrm suchým horkým vzduchem, který ho může vysušit, parní trouba do tohoto procesu vpustí páru. Přidaná vlhkost zlepšuje chuť, strukturu i barvu pokrmů a dodá jim křupavost na povrchu a šťavnatost uvnitř.

I doma můžete servírovat pokrmy, které předčí vaše očekávání. Třeba steak propečený přesně v souladu s vaším přáním. Nebo raději šťavnatý filet z lososa? Díky teplotní sondě, kterou umístíte do středu připravovaného jídla, můžete troubě sdělit, jaké propečení preferujete, a ona ho zkrátka zajistí. Rare, medium nebo well done? Přesně jako v restauraci. Seznamte se s troubami, které vám rozumí.

Při nákupu parní trouby získáváte od nás kurz vaření pro dvě osoby zdarma :-)

Rádi Vám pomůžeme s výběrem parní trouby a dalších spotřebičů, kontaktujte nás kdykoliv :-)


Exkluzivní kurzy vaření

v multifunkčních parních troubách Electrolux a AEG

Příprava jídla v páře je jedním ze aktuálních gastronomických trendů. Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací? Zúčastněte se kurzu vaření.