Vestavné spotřebiče

                     Kuchyně, které šéfujete Vy ....

Vestavěné spotřebiče se v poslední době staly běžnou součástí každé nové kuchyně. Svou podstatou, tvarem a rozměry přesně zapadnou do kuchyňské linky a tvoří s ní společně jeden kompaktní celek.

Trouby


Vařte, pečte, grilujte v jedné multifunkční troubě, pořiďte si multifunkční parní troubu, která vašim pokrmům dodá šťavnatost uvnitř a křupavost navenek.

Myčky nádobí ComfortLift

Navraťte svému nádobí a sklu jiskru v myčkách Electrolux. Krom toho, že se perfektně postarají o nádobí a ušetří vám spoustu času, jsou také šetrné k životnímu prostředí. Myčky nádobí Electrolux využívají inovativních funkcí, aby vám poskytly kombinaci vynikajícího umytí a dokonalého pohodlí.

kombinované chladničky


Vyberte si chladničku kombinovanou s mrazákem, která bude odpovídat vašim požadavkům a potřebám. Volit můžete mezi rozměrnějším mrazákem nebo větším chladicím oddílem.

Odsavače par

Od stylových modelů až po důmyslná provedení - naše tiché odsavače par pomáhají účinným způsobem odstranit výpary a pachy v každé domácnosti. Vaše kuchyně tak zůstane svěží a bez zápachu.


Vestavné kávovary AEG a Electrolux

Opravdové cappuccino s perfektním poměrem mléka a pěny. Vestavný kompaktní kávovar na espresso s dotykovým ovládáním dokonale zapadne do vaší kuchyně a bude perfektně ladit s dalšími spotřebiči AEG.

Trouby AEG vám pomohou pozvednout pečení na zcela novou úroveň. Objevte s námi kouzlo páry a připravujte v multifunkční parní troubě luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Je pro vás prioritou snadná údržba? Vyberte si troubu, která se sama vyčistí.

Každá kuchyň by měla být stejně jedinečná jako vy. Mělo by to být místo, kde se budete při vaření, stolování, zábavě, oslavách i jakýchkoli dalších činnostech cítit skutečně svobodně. Proto chceme, aby byla vaše kuchyně dokonalá - od dřezu s baterií až po troubu.

Varné desky

Základem každé kuchyně je kvalitní varná deska, která výrazně přispěje k rychlému a snadnému vaření. Navíc s co nejmenší spotřebou energie. Vyberte si přesně takovou, která odpovídá vašim představám - indukční, sklokeramickou, elektrickou, plynovou nebo kombinovanou.

Technologie AirDry v poslední fázi mycího cyklu automaticky pootevře dveře myčky, aby uvnitř lépe cirkuloval vzduch. Ten zajistí perfektně suché nádobí beze skvrn od vody. Můžete se tak spolehnout, že i váš sváteční jídelní servis bude po umytí vždy v perfektní formě. Interní osvětlení navíc zajistí, že budete mít o nádobí v myčce optimální přehled.

Mikrovlnné trouby

Mikrovlnné trouby šetří místo v kuchyni a mají dokonale přizpůsobivý design. Vytvářejte různé pokrmy pomocí mikrovlnné trouby s funkcí grilu. Nebo jednoduše ohřejte jídlo, které vám zbylo od oběda. Naše mikrovlnné trouby šetří místo v kuchyni a mají dokonale přizpůsobivý design.

Vestavné vinotéky

Lustrové digestoře

Lustrové (spouštěcí) odsavače par jsou nejen praktické, ale tvoří i zajímavý designový prvek kuchyně. Nabízí vám maximální komfort při vaření: pomocí dálkového ovládání lustrovou digestoř spustíte nad varnou desku, čímž navýšíte účinnost sání. V klidové poloze je digestoř u stropu, takže vám nepřekáží při výhledu do obytné části. Lustrová část zároveň slouží jako netradiční osvětlení.Dřezy a baterie


Nerezové dřezy - nerez je odolná vůči korozi, snadno se udržuje a je maximálně hygienická. Nerez také váže kyslík a vytváří tak pasivní ochrannou vrstvu, která se průběžně obnovuje. Odolá extrémním teplotám a také rzi. Nerez Franke obsahuje vyšší podíl niklu a chromu, což z ní činí materiál odolný vůči teplu stejně jako chladu. tvoří 70 % recyklovaného materiálu a lze ji až ze 100% recyklovat.

Fragranitové dřezy -  jsou výjimečně elegantní a vnesou do vaší kuchyně kousek přírody, vyznačují se jemným leskem a jsou teplé na dotyk. Povrch má jemnou strukturu, ale není porézní, takže splňuje vysoké požadavky na hygienu. Odolný Fragranit je tvořen kombinací 80 % žuly a 20 % velmi tvrdé akrylátové polymerové pryskyřice a je zárukou doživotního krásného vzhledu. Současně je Fragranit+ odolný vůči skvrnám a vysokým teplotám až do 280 °C.


Dřezy Tectonite® - velmi lehký, mnohem lépe odolává nárazům a úderům než srovnatelné materiály. Takže i když na něj něco upustíte, je mnohem méně pravděpodobné, že budou vidět oděrky nebo odloupnutí. Bez obav můžete do dřezu položit horké hrnce. Tectonite® odolá teplotám až 300 °C. Díky potaženému povrchu je váš tectonitový dřez chráněn před odolnými skvrnami a bakteriemi. K čištění dřezu stačí pouhé otření hadříkem se saponátem. Pro dokonalé vyčištění dřezu a zbavení se odolných skvrn doporučujem naší čisticí pastu Twister. UV ochrana zajišťuje, že materiál Tectonite® nevybledne. I po letech bude mít váš dřez stejnou barvu jako v den instalace.