nejen krásná, ale i praktická 

Kuchyně je investicí na několik let dopředu a našim přáním je, aby byla kvalitní a dlouho vám sloužila, proto věnujeme dostatek času na přípravu návrhu. Doporučujeme sjednat si s námi dopředu termín schůzky, na které se společně podíváme na dispozice místnosti a prostor pro novou kuchyni. Vhodné je mít s sebou připravený hrubý půdorys, popř. zakreslení stávajících rozvodů vody, elektřiny či plynu.

Společně vybereme vhodné materiály, zjistíme vaše přání a požadavky a vytvoříme první vizualizaci, která vám pomůže si představit, jak by vlastní realizace mohla vypadat. Po vašem odsouhlasení připravíme kalkulaci a nabídku spotřebičů a dřezu. Cenu ovlivňují zejména komponenty, které jsou důležité pro kvalitní fungování vaší kuchyně, tj. kování, výsuvy, dřez a spotřebiče.

Pokud budete spokojeni s naší nabídkou, můžeme uzavřít objednávku a dále se dohodnout na termínu přesného zaměření, popřípadě i přípravě technického rozkresu pro jednotlivé rozvody energií.

Termín montáže je odsouhlasen dle vzájemné dohody, jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům s ohledem na plánování naší výroby všech zakázek. Proto doporučujeme si co nejdříve  sjednat s námi schůzku, abychom s dostatečným předstihem připravili vše potřebné pro vaši realizaci.


Domluvte si s námi schůzku, rádi se vám budeme věnovat.

Ochrana osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje (jméno, e-mail, telefon) slouží pouze pro účely komunikace o tématu Vašeho dotazu. Jsou zpracovávány v souladu s nařízením GDPR, nejsou ukládány a nebudou poskytnuty třetí straně nebo použity k jiné formě komunikace.

Ukázky našich realizací:

             Více našich realizací najdete také na našem Facebooku   


Za výhodné ceny vám můžeme nabídnout vestavné i volně stojící spotřebiče značek AEG, Electrolux, Gorenje, FABER, dřezy Franke, Sinks a další ...
plánování kuchyně

kuchyňské zóny

Důležité je správné rozmístění typických zón v rámci kuchyně tak, aby vše bylo logicky a ideálně při ruce. Ve správně naplánované kuchyni si ušetříte hlavně čas. Smysluplné uspořádání vám ulehčí práci a příprava jídla se stane větší zábavou i potěšením!

kvalitní kování pro vaši kuchyni

Nábytkové kování Blum patří mezi nejkvalitnější nabízené kování na trhu. Další informace o efektivním plánování kuchyní - DYNAMIC SPACE od společnosti BLUM.

Některé věci používáme častěji než ty ostatní, ty, které používáme neustále, by měly být uloženy v lehce a rychle dostupných výsuvech přímo pod pracovní deskou a stejně tak v první úrovni horních skříněk. Méně používané předměty se měly ukládat úplně v horní úrovni skříněk nebo úplně dole.

doplňky do kuchyně


Práci v kuchyni si můžete zpříjemnit mnoha "vychytávkami", které nabízíme v rámci vnitřního vybavení. Existuje spousta velkých i malých pomocníků, které určitě oceníte. 

závěsný policový systém Linero

Závěsný program MosaiQ nabízí optimální využití prostoru mezi pracovní deskou a horními skříňkami. Multifunkční konzola opatřena světelným páskem zajistí příjemné osvětlení pracovní plochy.

LEGRABOX - elegance v pohybu

mimořádně vysoký komfort pohybu LEGRABOX, zcela nový zásuvkový systém BLUM

sortery - systémy třídění odpadu

Ochrana životního prostřední, sledování ekologických trendů a samotné třídění odpadu. Se sortery Franke to bude snadné.

Funkční detaily pro komfortní ovládání, dokonalé využití prostoru, optimální hygiena. Nepříjemné pachy navíc pohltí uhlíkový filtr.
systém vnitřního členění zásuvek

Přehledné uložení příborů, lahví nebo hrnců - uložení všech potřebných věcí bezpečně a pohodlně pomocí systému ORGA-LINE od společnosti BLUM.

rohové výsuvy do kuchyní  Kessebohmer

roletové systémy

Roletové systémy jsou vhodné pro použití nejen v kuchyních, ale i kancelářích, skříních a všude tam, kde není možné použít otvíravá dvířka, ale je potřeba prostor uzavřít

materiály pro kuchyňská dvířka

To, co je na kuchyňské lince vidět na první pohled, jsou dvířka skříněk. Nabízíme široké spektrum materiálů, které lze použít jako i jako výplň dveří - nejen, že hezky vypadají, ale navíc se snadno udržují a jsou speciálně navržené pro vlhké prostředí kuchyně. Ať už se Vám líbí vysoký lesk, mat nebo dřevodekor, určitě si  vyberete.

 Egger Dub Halifax bílý H1176 ST37
Egger Dub Halifax bílý H1176 ST37

 ...jsou odolné, praktické i krásné

Doporučíme vám materiály nejen krásné, ale i takové, které obstojí v každodenním životě.

foliovaná dvířka

Foliovaná dvířka,  jsou vhodná pro použití na jakýkoli nábytek, zejména pak na čelní plochy kuchyňských, šatních a obývákových skříněk.

materiály pro pracovní desky a zástěny


Kuchyňská pracovní deska je srdcem každé kuchyňské linky, je to velmi důležitá součást každé kuchyně, v naší nabídce si můžete vybrat z velkého množství materiálů a barev ať už je to lamino, umělý kámen, technistone či přírodní kámen.

Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny požadavky na snadnou údržbu, hygienickou nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě. Pracovní desky se vyrábí v tlouštce 38 mm.

Egger F275 ST9 Beton tmavý
Egger F275 ST9 Beton tmavý
Kronospan K024 SU Beige Pietra Marble
Kronospan K024 SU Beige Pietra Marble
K219 SU Labyrinth
K219 SU Labyrinth

Fundermax - kompaktní desky

Max Interior kompaktní desky rakouského výrobce firmy FunderMax jsou vysokotlaké lamináty (HPL desky), vhodné pro oblast použití s vysokými nároky na mechanicko-fyzikální vlastnosti, jako jsou obložení stěn, letištních hal, WC kabin a výrobu nábytku odolného vůči mechanickým a chemickým vlivům. Moderní vzhled tenké kuchyňské desky s ostrými rysi. To je kompaktní deska.

Průvodce designem Vyzkoušejte si on-line aplikaci od Eggeru a naplánujte si svoji kombinaci dekorů ...

PerfectSense Gloss a Matt
PerfectSense Gloss a Matt


Kolikrát denně vezmete za úchyt šuplíku s příbory? Jak často umýváte pracovní desku v kuchyni? Trápí vás otisky prstů na dvířkách skříněk? Všechny odpovědi na tyhle otázky určí to, jaké materiály byste si pro vaši kuchyňskou linku a celou kuchyni měli pořídit.

technický kámen na pracovní desku

TechniStone®, je vysoce kvalitní, kompaktní, neporézní a hygienický nezávadný výrobek z převážné části tvořený přírodními materiály (křemen a žula). Pro efektní vzhled je výrobek doplněn barevnými pigmenty a skleněnými nebo zrcadlovými granuláty. To vše je spojeno kvalitní pryskyřicí a opracováno do rovných a odolných desek s různými typy povrchů a tlouštěk. Díky unikátním vlastnostem, jednoduché a snadné údržbě a vysoké odolnosti má široké použití v privátní, veřejné i průmyslové sféře.

TechniStone® je materiál vysoce odolný proti poškrábání a chemickému poškození. Především je to tvrzený kámen vyrobený lidmi pro lidi z těch nejlepších přírodních materiálů s dlouhou životností.

grafické sklo jako zástěna

Jednou z možností řešení obkladu - zástěny kuchyně moderně, je grafické sklo, které se vyznačuje vysokou kvalitou, životností a bezpečností, je chráněno bezpečnostní technologií proti rozbití.

Sklo je ideální materiál pro využití v interiéru i exteriéru jako obklady nejen kuchyňských linek, výplně posuvných dveří u skříní, či dělících stěn místností, stejně tak lze využít i jako designové vybavení veřejných místností, obchodů, barů apod.

Pro vaše grafosklo můžete vybírat veškeré motivy ze dvou světových fotobank www.fotolia.com a www.shutterstock.com, popř. dodaných vlastních fotografií, vaše meze fantazií jsou neomezené... V obou případech tato volba zvýší hodnotu vaší kuchyně nejen z hlediska funkčního, ale i z hlediska estetického.


zástěny

Zástěny z dřevotřískové desky umožňují závěrečnou úpravu pracovních ploch v kuchyních, kancelářích a pracovních prostorách. Chrání stěny za pracovní deskou, navazují na horní řadu skříněk a dodávají další dekorační aspekt. Kuchyňské zástěny jsou určeny pro vertikální instalaci, jsou vyrobeny z dekorativního HPL laminátu nalisovaného na dřevotřískovou desku a dokonale ladí s dekorem pracovní desky.


podívejte se na naše realizace na facebooku

Kompaktní deska je pevná, stálobarevná, odolává vysokým teplotním rozdílům a je odolná i vůči vodě. To vše bylo prověřeno právě ve stavebnictví v extrémních podmínkách. Právě tyto vlastnosti jsou potřeba pro kvalitní kuchyňskou desku. Moderní kompaktní deska má sílu 12 mm a je samonosná, takže nepotřebuje nikde výrazné zpevnění. Kompaktní desky jsou materiálem budoucnosti, protože design kuchyní směřuje k tenkým deskám a kompakt je velmi odolný a cenově dostupný. Ve stálé nabídce máme atraktivní povrch imitující hrubý kámen, ale i další. Kompaktní desky jsou vysokotlaké strukturální lamináty složené z několik vrstev jádrového papíru s dekoračním papírem impregnovaným pryskyřicí na povrchu. Jejich dlouhá životnost, konstrukční pevnost a odolnost proti vlhkosti jsou ideálními vlastnostmi pro interiéry a komerční prostory, vystavené vysokým nárokům a vlhkosti, i náročným provozním podmínkám.